KONST / Litografier / Färglitografi 16195299
nr 1619 5299
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad, 3/250. Färglitografi, bildmått: 34x46. Bladets mått: 62x77 cm, oramat löst blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:28:39
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin